A hétvégén további két korcsoporttal folytatódik az utánpótlás teremfoci-sorozat

VII. NEMZETKÖZI UTÁNPÓTLÁS TEREMLABDARÚGÓ TORNA (U-19-ES KOROSZTÁLY)

CIGÁND, 2017.01.14.

 

CSOPORTBEOSZTÁSOK

            „A” csoport „B” csoport
Cigánd SE Mezőkövesd Zsóry
TJ Olimpia Borsa Královsky Chlmec
MFK Velké Kapusany Tarpa SC
Miskolci Volán Népkert SE CSM Victoria Carei

 

MENETREND

09:00 Cigánd SE – TJ Olimpia Borsa

09:25 MFK Velké Kapusany – Miskolci Volán Népkert SE

09:50 Mezőköved Zsóry – Královsky Chlmec

10:15 Tarpa SC – CSM Victoria Carei

10:40 Cigánd SE – MFK Velké Kapusany

11:05 TJ Olimpia Borsa – Miskolci Népkert Volán SE

11:30 Mezőkövesd Zsóry – Tarpa SC

11:55 Královsky Chlmec – CSM Victoria Carei

12:20 Cigánd SE – Miskolci Népkert Volán SE

12:45 TJ Olimpia Borsa – MFK Velké Kapusany

13:10 Mezőkövesd Zsóry – CSM Victoria Carei

13:35 Královsky Chlmec – Tarpa SC

 

14:00 A4 ………………………….. – B4 ………………………………..

14:25 A3 ………………………….. – B3 ……………………………

14:50 A1 ………………………….. – B2 ……………………………

15:15 A2 ………………………….. – B1 ……………………………

 

15:40 3. helyért:

16:05 DÖNTŐ:

16:30 Eredményhirdetés

A mérkőzések időtartama 2*12 perc.

 

U-15-ES KOROSZTÁLY

CIGÁND, 2017.01.15.

CSOPORTBEOSZTÁSOK

            „A” csoport                                                                    „B” csoport

Cigánd SE
MFK Velké Kapusany
Várda SE
Tarpa SC
FS Uzhgorod
FA Buzita MFK
Miskolci Népkert Volán SE
Zakarpatya Uzhgorod
Kinder Carei
Zirka Linci

 

MENETREND

09:00 Cigánd SE – MFK Velké Kapusany

09:20 Várda SE – Tarpa SC

09:40 FS Uzhgorod – Cigánd SE

10:05 MFK Velké Kapusany – Várda SE

10:25 Tarpa SC – FS Uzhgorod

10:45 Cigánd SE – Várda SE

11:10 MFK Velké Kapusany – FS Uzhgorod

11:35 Tarpa SC – Cigánd SE

12:00 Várda SE – FS Uzhgorod

12:20 MFK Velké Kapusany – Tarpa SC

 

12:45 FA Buzita MFK – Miskolci Népkert Volán SE

13:05 Zakarpatya Uzhgorod – Kinder Carei

13:25 Zirka Linci – FA Buzita MFK

13:50 Miskolci Népkert Volán SE – Zakarpatya Uzhgorod

14:10 Kinder Carei – Zirka Linci

14:30 FA Buzita MFK – Zakarpatya Uzhgorod

14:55 Miskolci Népkert Volán SE – Zirka Linci

15:15 Kinder Carei – FA Buzita MFK

15:35 Zakarpatya Uzhgorod – Zirka Linci

16:00 Miskolci Népkert Volán SE – Kinder Carei

 

16:25 A1 ………………………….. – B2 …………………………………

16:45 A2 ………………………….. – B1 …………………………………

 

17:10 3. helyért ……………………………. – ……………………………

17:30 DÖNTŐ: ……………………………… – ……………………………

18:00 Eredményhirdetés

 A mérkőzések időtartama 1*20 perc.

 

Szóljon hozzá!