A Nyíregyháza Spartacus csapata nyerte a meghívásos U-11-es teremtornát

CIGÁND KUPA – NEMZETKÖZI UTÁNPÓTLÁS TEREMLABDARÚGÓ TORNA

(U-11-ES KOROSZTÁLY)

CIGÁND, 2018.02.10.(szombat)

CSOPORTBEOSZTÁSOK

„A” csoport „B” csoport
1.Nyíregyháza Spartacus 1928  9p 1.Újpesti TE                          9p
2.Hajdúszoboszlói SE                 6p 2.Diósgyőri VTK                   4p
3.Cigánd SE                                 3p    3. 1. FCTatran Presov          4p
4.Olimp DUFC Uzhgorod            0p 4.Eger SE                              0p

 

CSOPORTMÉRKŐZÉSEK:

09:00 Cigánd SE – Hajdúszoboszlói SE                                              0:4

09:25 Nyíregyháza Spartacus 1928 – Olimp DUFC Uzhgorod             2:1

09:50 Eger SE – 1. FC Tatran Presov                                                0:2

10:15 Diósgyőri VTK – Újpesti TE                                                      1:2

10:40 Megnyitó

10:45 Nyíregyháza Spartacus 1928 – Cigánd SE                                 5:0

11:10 Hajdúszoboszlói SE – Olimp DUFC Uzhgorod                            1:0

11:35 Diósgyőri VTK – Eger SE                                                          6:1

12:00 1. FC Tatran Presov – Újpesti TE                                              0:2

12:25 Cigánd SE – Olimp DUFC Uzhgorod                                          3:1

12:50 Hajdúszoboszlói SE – Nyíregyháza Spartacus 1928                   0:1

13:15 Eger SE – Újpesti TE                                                                0:3

13:40 1.FC Tatran Presov – Diósgyőri VTK                                         1:1

Elődöntők:

Nyíregyháza Spartacus 1928 – Diósgyőri VTK                  2:2 (1:0)   

Hajdúszoboszlói SE – Újpesti TE                                      0:0 (0:2)

Helyosztók:

A 7. helyért: Olimp DUFC Uzhgorod – Eger SE 1:1 büntetőkkel:1:3

Az 5. helyért: Cigánd SE – 1. FC Tatran Presov 0:4

 

A 3. helyért: Diósgyőri VTK – Hajdúszoboszlói SE 1:1 büntetőkkel: 1:2

Döntő: Nyíregyháza Spartacus 1928 – Újpesti TE 2:1

 

A torna végeredménye:

  1. Nyíregyháza Spartacus 1928
  2. Újpesti TE
  3. Hajdúszoboszlói SE
  4. Diósgyőri VTK
  5. FC Tatran Presov
  6. Cigánd SE
  7. Eger SE
  8. Olimp DUFC Uzhgorod

 Különdíjasok:

Gólkirály: Csordás Gurbán Miklós (Diósgyőri VTK)

Legjobb kapus: Kiss Patrik (Újpesti TE)

Legjobb játékos: Chrabák Noel (Nyíregyháza Spartacus 1928)

Share Now

Kapcsolódó bejegyzések

Szóljon hozzá!