Az NB III Keleti csoport őszi menetrendje

Az NB III Keleti csoport pontos menetrendje (5-16. fordulóig)

5. forduló, szeptember 2., vasárnap

16.00: Cigánd SE – Putnok FC

16.00: Szolnoki MÁV – Sényő-Carnifex

16.00: Debreceni EAC – Gyöngyösi AK

16.00: Eger SE – Füzesgyarmati SK

16.00: Tállya KSE – Salgótarjáni BTC

16.00: Jászberényi FC – Sajóbábonyi VSE

16.00: Erzsébeti SMTK – FC Tiszaújváros

16.00: Diósgyőri VTK II – Nyírbátori FC

6. forduló, szeptember 9., vasárnap

16.00: FC Tiszaújváros – Cigánd SE

16.00: Eger SE – Jászberényi FC

16.00: Füzesgyarmati SK – Debreceni EAC

16.00: Gyöngyösi AK – Szolnoki MÁV

16.00: Sényő-Carnifex – Diósgyőri VTK II

16.00: Nyírbátori FC – Erzsébeti SMTK

16.00: Putnok FC – Tállya KSE

16.00: Salgótarjáni BTC – Sajóbábonyi VSE

7. forduló, szeptember 16., vasárnap

15.30: Cigánd SE – Nyírbátori FC

15.30: Szolnoki MÁV – Füzesgyarmati SK

15.30: Debreceni EAC – Eger SE

15.30: Sajóbábonyi VSE – Putnok FC

15.30: Tállya KSE – FC Tiszaújváros

15.30: Jászberényi FC – Salgótarjáni BTC

15.30: Erzsébeti SMTK – Sényő-Carnifex

15.30: Diósgyőri VTK II – Gyöngyösi AK

8. forduló, szeptember 30., vasárnap

15.30: Sényő-Carnifex – Cigánd SE

15.30: Debreceni EAC – Jászberény FC

15.30: Eger SE – Szolnoki MÁV

15.30: Gyöngyösi AK – Erzsébeti SMTK

15.30: Nyírbátori FC – Tállya KSE FC

15.30: FC Tiszaújváros – Sajóbábonyi VSE

15.30: Putnok FC – Salgótarjáni BTC

15.30: Füzesgyarmati SK – Diósgyőri VTK II

9. forduló, október 7., vasárnap

14.30: Cigánd SE – Gyöngyösi AK

14.30: Szolnoki MÁV – Debreceni EAC

14.30: Salgótarjáni BTC – FC Tiszaújváros

14.30: Sajóbábonyi VSE – Nyírbátori FC

14.30: Tállya KSE – Sényő-Carnifex

14.30: Jászberényi FC – Putnok FC

14.30: Erzsébeti SMTK – Füzesgyarmati SK

14.30: Diósgyőri VTK II – Eger SE

10. forduló, október 14., vasárnap

14.30: Füzesgyarmati SK – Cigánd SE

14.30: Szolnoki MÁV – Jászberényi FC

14.30: Debreceni EAC – Diósgyőri VTK II

14.30: Eger SE – Erzsébeti SMTK

14.30: Gyöngyösi AK – Tállya KSE

14.30: Nyírbátori FC – Salgótarjáni BTC

14.30: FC Tiszaújváros – Putnok FC

14.30: Sényő-Carnifex – Sajóbábonyi VSE

11. forduló, október 21., vasárnap

14.00: Cigánd SE – Eger SE

14.00: Putnok FC – Nyírbátori FC

14.00: Salgótarjáni BTC – Sényő-Carnifex

14.00: Sajóbábonyi VSE – Gyöngyösi AK

14.00: Tállya KSE – Füzesgyarmati SK

14.00: Jászberényi FC – FC Tiszaújváros

14.00: Erzsébeti SMTK – Debreceni EAC

14.00: Diósgyőri VTK II – Szolnoki MÁV

12. forduló, október 28., vasárnap

14.00: Debreceni EAC – Cigánd SE

14.00: Szolnoki MÁV – Erzsébeti SMTK

14.00: Eger SE – Tállya KSE

14.00: Füzesgyarmati SK – Sajóbábonyi VSE

14.00: Gyöngyösi AK – Salgótarjáni BTC

14.00: Nyírbátori FC – FC Tiszaújváros

13.30: Diósgyőri VTK II – Jászberényi FC

13.30: Sényő-Carnifex – Putnok FC

13. forduló, november 4., vasárnap

13.30: Cigánd SE – Szolnoki MÁV

13.30: FC Tiszaújváros – Sényő-Carnifex

13.30: Putnok FC – Gyöngyösi AK

13.30: Salgótarjáni BTC – Füzesgyarmati SK

13.30: Sajóbábonyi VSE – Eger SE

13.30: Tállya KSE – Debreceni EAC

13.30: Jászberényi FC – Nyírbátori FC

13.30: Erzsébeti SMTK – Diósgyőri VTK II

14. forduló, november 11., vasárnap

13.30: Diósgyőri VTK II – Cigánd SE

13.30: Szolnoki MÁV – Tállya KSE

13.30: Debreceni EAC – Sajóbábonyi VSE

13.30: Eger SE – Salgótarjáni BTC

13.30: Füzesgyarmati SK – Putnok FC

13.30: Gyöngyösi AK – FC Tiszaújváros

13.30: Erzsébeti SMTK – Jászberényi FC

13.30: Sényő-Carnifex – Nyírbátori FC

15. forduló, november 17., szombat

13.00: Cigánd SE – Erzsébeti SMTK

13.00: Nyírbátori FC – Gyöngyösi AK

13.00: FC Tiszaújváros – Füzesgyarmati SK

13.00: Putnok FC – Eger SE

13.00: Salgótarjáni BTC – Debreceni EAC

13.00: Sajóbábonyi VSE – Szolnoki MÁV

13.00: Tállya KSE – Diósgyőri VTK II

13.00: tartalék Jászberényi FC – Sényő-Carnifex

16. forduló, november 25., vasárnap

13.00: Jászberényi FC – Cigánd SE

13.00: Tállya KSE – Erzsébeti SMTK

13.00: Salgótarjáni BTC – Szolnoki MÁV

13.00: Putnok FC – Debreceni EAC

13.00: FC Tiszaújváros – Eger SE

13.00: Nyírbátori FC – Füzesgyarmati SK

13.00: Sajóbábonyi VSE – Diósgyőri VTK II

13.00: Sényő-Carnifex – Gyöngyösi AK

Share Now

Kapcsolódó bejegyzések

Szóljon hozzá!