Az NB III Keleti csoport teljes őszi menetrendje

1. forduló, augusztus 4-5.

Szo., 17.00: Cigánd SE – Jászberényi FC

Szo., 17.00: Szolnoki MÁV FC – Salgótarjáni BTC

Szo., 17.00: Debreceni EAC – Putnok FC

Szo., 17.00: Eger SE – FC Tiszaújváros

Szo., 17.00: Füzesgyarmati SK – Nyírbátori FC

Szo., 17.00: Gyöngyösi AK – Sényő-Carnifex

V., 17.00: Erzsébeti SMTK – Tállya KSE

V., 17.00: Diósgyőri VTK II – Sajóbábonyi VSE

2. forduló, augusztus 11-12.

Szo., 17.00: Tállya KSE – Cigánd SE

Szo., 17.00: Nyírbátori FC – Eger SE

Szo., 17.00: FC Tiszaújváros – Debreceni EAC

Szo., 17.00: Putnok FC – Szolnoki MÁV FC

Szo., 17.00: Sajóbábonyi VSE – Erzsébeti SMTK

Szo., 17.00: Jászberényi FC – Gyöngyösi AK

V., 17.00: Sényő-Carnifex – Füzesgyarmati SK

V., 17.00: Salgótarjáni BTC – Diósgyőri VTK II

3. forduló, augusztus 18-19.

Szo., 17.00: Cigánd SE – Sajóbábonyi VSE

Szo., 17.00: Szolnoki MÁV – FC Tiszaújváros

Szo., 17.00: Debreceni EAC – Nyírbátori FC

Szo., 17.00: Eger SE – Sényő-Carnifex

Szo., 17.00: Füzesgyarmati SK – Gyöngyösi AK

Szo., 17.00: Jászberényi FC – Tállya KSE

V., 17.00: Erzsébeti SMTK – Salgótarjáni BTC

V., 17.00: Diósgyőri VTK II – Putnok FC

4. forduló, augusztus 25-26.

Szo., 17.00: Salgótarjáni BTC – Cigánd SE

Szo., 17.00: Füzesgyarmati SK – Jászberényi FC

Szo., 17.00: Gyöngyösi AK – Eger SE

Szo., 17.00: Nyírbátori FC – Szolnoki MÁV

Szo., 17.00: Putnok FC – Erzsébeti SMTK

Szo., 17.00: Sajóbábonyi VSE – Tállya KSE

V., 17.00: Sényő-Carnifex – Debreceni EAC

V., 17.00: FC Tiszaújváros – Diósgyőri VTK II

5. forduló, szeptember 1-2.

Szo., 16.00: Cigánd SE – Putnok FC

Szo., 16.00: Szolnoki MÁV – Sényő-Carnifex

Szo., 16.00: Debreceni EAC – Gyöngyösi AK

Szo., 16.00: Eger SE – Füzesgyarmati SK

Szo., 16.00: Tállya KSE – Salgótarjáni BTC

Szo., 16.00: Jászberényi FC – Sajóbábonyi VSE

V., 16.00: Erzsébeti SMTK – FC Tiszaújváros

V., 16.00: Diósgyőri VTK II – Nyírbátori FC

6. forduló, szeptember 9.

V., 16.00: FC Tiszaújváros – Cigánd SE

V., 16.00: Eger SE – Jászberényi FC

V., 16.00: Füzesgyarmati SK – Debreceni EAC

V., 16.00: Gyöngyösi AK – Szolnoki MÁV

V., 16.00: Sényő-Carnifex – Diósgyőri VTK II

V., 16.00: Nyírbátori FC – Erzsébeti SMTK

V., 16.00: Putnok FC – Tállya KSE

V., 16.00: Salgótarjáni BTC – Sajóbábonyi VSE

7. forduló, szeptember 15-16.

Szo., 16.00: Cigánd SE – Nyírbátori FC

Szo., 16.00: Szolnoki MÁV – Füzesgyarmati SK

Szo., 16.00: Debreceni EAC – Eger SE

Szo., 16.00: Sajóbábonyi VSE – Putnok FC

Szo., 16.00: Tállya KSE – FC Tiszaújváros

Szo., 16.00: Jászberényi FC – Salgótarjáni BTC

V., 15.30: Erzsébeti SMTK – Sényő-Carnifex

V., 15.30: Diósgyőri VTK II – Gyöngyösi AK

8. forduló, szeptember 29-30.

V., 15.30: Sényő-Carnifex – Cigánd SE

Szo., 15.30: Debreceni EAC – Jászberény FC

Szo., 15.30: Eger SE – Szolnoki MÁV

Szo., 15.30: Gyöngyösi AK – Erzsébeti SMTK

Szo., 15.30: Nyírbátori FC – Tállya KSE FC

Szo., 15.30: FC Tiszaújváros – Sajóbábonyi VSE

Szo., 15.30: Putnok FC – Salgótarjáni BTC

V., 15.30: Füzesgyarmati SK – Diósgyőri VTK II

9. forduló, október 6-7.

Szo., 14.30: Cigánd SE – Gyöngyösi AK

Szo., 14.30: Szolnoki MÁV – Debreceni EAC

Szo., 14.30: Salgótarjáni BTC – FC Tiszaújváros

Szo., 14.30: Sajóbábonyi VSE – Nyírbátori FC

Szo., 14.30: Tállya KSE – Sényő-Carnifex

Szo., 14.30: Jászberényi FC – Putnok FC

V., 14.30: Erzsébeti SMTK – Füzesgyarmati SK

V., 14.30: Diósgyőri VTK II – Eger SE

10. forduló, október 13-14.

Szo., 14.30: Füzesgyarmati SK – Cigánd SE

Szo., 14.30: Szolnoki MÁV – Jászberényi FC

Szo., 14.30: Debreceni EAC – Diósgyőri VTK II

Szo., 14.30: Eger SE – Erzsébeti SMTK

Szo., 14.30: Gyöngyösi AK – Tállya KSE

Szo., 14.30: Nyírbátori FC – Salgótarjáni BTC

Szo., 14.30: FC Tiszaújváros – Putnok FC

V., 14.30: Sényő-Carnifex – Sajóbábonyi VSE

11. forduló, október 20-21.

Szo., 14.00: Cigánd SE – Eger SE

Szo., 14.00: Putnok FC – Nyírbátori FC

Szo., 14.00: Salgótarjáni BTC – Sényő-Carnifex

Szo., 14.00: Sajóbábonyi VSE – Gyöngyösi AK

Szo., 14.00: Tállya KSE – Füzesgyarmati SK

Szo., 14.00: Jászberényi FC – FC Tiszaújváros

V., 14.00: Erzsébeti SMTK – Debreceni EAC

V., 14.00: Diósgyőri VTK II – Szolnoki MÁV

12. forduló, október 27-28.

Szo., 14.00: Debreceni EAC – Cigánd SE

Szo., 14.00: Szolnoki MÁV – Erzsébeti SMTK

Szo., 14.00: Eger SE – Tállya KSE

Szo., 14.00: Füzesgyarmati SK – Sajóbábonyi VSE

Szo., 14.00: Gyöngyösi AK – Salgótarjáni BTC

Szo., 14.00: Nyírbátori FC – FC Tiszaújváros

V., 13.30: Diósgyőri VTK II – Jászberényi FC

V., 13.30: Sényő-Carnifex – Putnok FC

13. forduló, november 3-4.

Szo., 13.30: Cigánd SE – Szolnoki MÁV

Szo., 13.30: FC Tiszaújváros – Sényő-Carnifex

Szo., 13.30: Putnok FC – Gyöngyösi AK

Szo., 13.30: Salgótarjáni BTC – Füzesgyarmati SK

Szo., 13.30: Sajóbábonyi VSE – Eger SE

Szo., 13.30: Tállya KSE – Debreceni EAC

Szo., 13.30: Jászberényi FC – Nyírbátori FC

V., 13.30: Erzsébeti SMTK – Diósgyőri VTK II

14. forduló, november 10-11.

V., 13.30: Diósgyőri VTK II – Cigánd SE

Szo., 13.30: Szolnoki MÁV – Tállya KSE

Szo., 13.30: Debreceni EAC – Sajóbábonyi VSE

Szo., 13.30: Eger SE – Salgótarjáni BTC

Szo., 13.30: Füzesgyarmati SK – Putnok FC

Szo., 13.30: Gyöngyösi AK – FC Tiszaújváros

V., 13.30: Erzsébeti SMTK – Jászberényi FC

V., 13.30: Sényő-Carnifex – Nyírbátori FC

15. forduló, november 17-18.

Sz., 13.00: Cigánd SE – Erzsébeti SMTK

Sz., 13.00: Nyírbátori FC – Gyöngyösi AK

Sz., 13.00: FC Tiszaújváros – Füzesgyarmati SK

Sz., 13.00: Putnok FC – Eger SE

Sz., 13.00: Salgótarjáni BTC – Debreceni EAC

Sz., 13.00: Sajóbábonyi VSE – Szolnoki MÁV

Sz., 13.00: Tállya KSE – Diósgyőri VTK II

Sz., 13.00: tartalék Jászberényi FC – Sényő-Carnifex

16. forduló, november 24-25.

Szo., 13.00: Jászberényi FC – Cigánd SE

Szo., 13.00: Tállya KSE – Erzsébeti SMTK

Szo., 13.00: Salgótarjáni BTC – Szolnoki MÁV

Szo., 13.00: Putnok FC – Debreceni EAC

Szo., 13.00: FC Tiszaújváros – Eger SE

Szo., 13.00: Nyírbátori FC – Füzesgyarmati SK

V., 13.00: Sajóbábonyi VSE – Diósgyőri VTK II

V., 13.00: Sényő-Carnifex – Gyöngyösi AK

Share Now

Kapcsolódó bejegyzések

Szóljon hozzá!