Bronzérem az U18-as lányoktól

III. LEÁNY UTÁNPÓTLÁS TEREMLABDARÚGÓ TORNA

(U18-AS KOROSZTÁLY)

CIGÁND, 2019.02.10. (vasárnap)

CSOPORTBEOSZTÁSOK

„A” csoport „B” csoport
Cigánd SE „A” Cigánd SE „B”
Diósgyőri VTK „A” Diósgyőri VTK „B”
DLA DEAC „A” DLA DEAC „B”
Vásárosnamény DSE DHSE Olasz Focisuli  

 

EREDMÉNYEK:

09:00 Cigánd SE „A” – Diósgyőri VTK „A”                                              0:1

09:25 DLA DEAC „A” – Vásárosnamény DSE                                          0:2

09:50 Cigánd SE „B” – Diósgyőri VTK „B”                                              1:0

10:15 DLA DEAC „B” – DHSE Olasz Focisuli                                           0:0

10:40 Cigánd SE „A” – DLA DEAC „A”                                                    3:1

11:05 Diósgyőri VTK „A” – Vásárosnamény DSE                                    0:0

11:30 Cigánd SE „B” – DLA DEAC „B”                                                    0:2

11:55 Diósgyőri VTK „B” – DHSE Olasz Focisuli                                     0:3

12:20 Vásárosnamény DSE – Cigánd SE „A”                                           1:2

12:45 Diósgyőri VTK „A” – DLA DEAC „A”                                             2:0

13:10 DHSE Olasz Focisuli – Cigánd SE „B”                                           4:0

13:35 Diósgyőri VTK „B” – DLA DEAC „B”                                             0:1

 

14:00          A4 – B4       DLA DEAC „A” – Diósgyőri VTK „B”                 1:0

14:25          A3 – B3       Vásárosnamény DSE – Cigánd SE „B”               1:0   

14:50          A1 – B2       Diósgyőri VTK „A” – DLA DEAC „B”                 1:0

15:15          A2 – B1       Cigánd SE „A” – DHSE Olasz Focisuli               1:2

 

15:40          3. helyért    DLA DEAC „B” – Cigánd SE „A”                        0:1

16:05          DÖNTŐ       Diósgyőri VTK „A” – DHSE Olasz Focisuli        2:0

 

EREDMÉNYEK:

1. Diósgyőri VTK „A”

2. DHSE Olasz Focisuli

3. Cigánd SE „A”

4. DLA DEAC „B”

5. Vásárosnamény DSE

6. Cigánd SE „B”

7. DLA DEAC „A”

8. Diósgyőri VTK „B”

 

 KÜLÖNDÍJAK:

Gólkirálynő: Kocsová Kitti (Cigánd SE „A”)

Legjobb kapus: Kovács Krisztina (DHSE Olasz Focisuli)

Legjobb játékos: Oláh Elizabet (Diósgyőri VTK „A”)

Legjobb cigándi játékos: Trikó Melitta

 

Share Now

Kapcsolódó bejegyzések

Szóljon hozzá!