Cigándi UP teremfoci-torna: Egy ezüst és egy bronz a nyitóhétvégén

X. NEMZETKÖZI UTÁNPÓTLÁS TEREMLABDARÚGÓ TORNA

U-16-OS KOROSZTÁLY

 

CSOPORTBEOSZTÁSOK

„A” csoport „B” csoport
1.    BTE Felsőzsolca 9 pont 1. Cigánd SE „B” 6 pont
2.    Tarpa SC 6 pont 2. Újfehértó SE 6 pont
3.    Cigánd SE 3 pont 3. Csenger Futsal 6 pont
4.    OFK Biel 0 pont 4. Pácin SE 0 pont

 

MENETREND

09:00 Cigánd SE „A” – OFK Biel 11:1

09:25 Felsőzsolca – Tarpa SC 8:1

09:50 Pácin SE – Cigánd SE „B” 1:10

10:15 Csenger Futsal – Újfehértó SE 5:4          

10:40 Cigánd SE „A” – BTE Felsőzsolca 1:5   

11:05 OFK Biel – Tarpa SC 1:11

11:30 Pácin SE – Csenger Futsal  2:6     

11:55 Cigánd SE „B” – Újfehértó SE 6:7

12:20 Tarpa SC – Cigánd SE „A” 3:2

12:45 BTE Felsőzsolca – OFK Biel 12:3          

13:10 Újfehértó SE – Pácin SE     7:3

13:35 Cigánd SE „B” – Csenger Futsal   3:1                          

14:00             A4 – B4 OFK Biel – Pácin SE 1:10         

14:25             A3 – B3 Cigánd SE „A” – Csenger Futsal 5:3  

14:50             A1 – B2 BTE Felsőzsolca – Újfehértó SE 7:4

15:15             A2 – B1 Tarpa SC – Cigánd SE „B” 4:6

 

15:40 Bronzmérkőzés: Tarpa SC – Újfehértó SE 4:6

16:05 Döntő: BTE Felsőzsolca – Cigánd SE „B” 7:5

 

  1.     HELY: BTE Felsőzsolca
  2.     HELY: Cigánd SE „B”      
  • HELY: Újfehértó SE
  1. HELY: Tarpa SC
  2.     HELY: Cigánd SE „A”      
  3. HELY: Csenger Futsal
  • HELY: Pácin SE
  • HELY: OFK Biel

 

Gólkirály: Komári György (Tarpa SC)                                          

Legjobb kapus: Juhász Dominik (Cigánd SE)                               

Legjobb játékos: Szabó Vencel ( BTE Felsőzsolca)                   

Legjobb Cigándi játékos: Tárkányi Márk ( Cigánd SE)      

   

U-15-ÖS KOROSZTÁLY

  „A” csoport                                     „B” csoport                                   „C” csoport

1.Cigánd SE „A” 9 pont 1. Tarpa SC 9 pont 1. Alsózsolcai KSC 9 pont
2.Sárospataki TC 6 pont 2. Cigánd SE „B” 6 pont 2. Juventus Academy Kosice 6 pont
3.TJ Slavoj Královsky Chlmec 3 pont 3. Kosice Svinica „A” 3 pont 3. GFSE Oros 3 pont
4.FK Lokomotíva Michalany 0 pont 4. Nyírkarászi KSE 0 pont 4. Kosice Svinica „B” 0 pont

MENETREND

Csoportmérkőzések:

08:30 Cigánd SE – Sárospataki TC  4:1

08:50 FK Lokomotíva Michalany – TJ Slavoj Královsky Chlmec 1:7

09:10 Tarpa SC – Nyírkarászi KSE 9:0

09:30 Buzitai FA – Kosice Svinica „A” 2:0

09:50 Cigánd SE – FK Lokomotíva Michalany 11:1

10:10 Sárospataki USI – Slavoj Královsky Chlmec 1:0

10:30 Tarpa SC – Buzitai FA 7:0

10:50 Nyírkarászi KSE – Kosice Svinica „A” 4:5

11:10 Juventus Academy Kosice – Alsózsolcai KSC 2:10

11:30 Kosice Svinica „B” – GFSE Oros 2:3

11:50 Cigánd SE – TJ Slavoj Královsky Chlmec 12:1

12:10 Sárospataki TC – FK Lokomotíva Michalany 2:1

12:30 Kosice Svinica „A” – Tarpa SC 3:4

12:50 Nyírkarászi KSE – Buzitai FA 1:8

13:10 Juventus Academy Kosice – Kosice Svinica „B” 6:0

13:30 Alsózsolcai KSC – GFSE Oros 8:0

13:50 GFSE Oros – Juventus Academy Kosice 0:10

14:10 Kosice Svinica „B”– Alsózsolcai KSC 0:7

 

Helyosztók:

     I – III. hely                         IV – VI. hely                       VII – IX. hely                     X – XII. hely

A1 Cigánd SE „A” A2 Sárospataki TC A3 TJ Slavoj Královski Chlmec A4 FK Lokomotíva Michalany
B1 Tarpa SC B2 Cigánd SE „B” B3 Kosice Svinica „B” B4 Nyírkarászi KSE
C1 Alsózsolcai KSC C2 Juventus Academy Kosice C3 GFSE-Oros C4 Kosice Svinica „B”

 

14:10 A4 – B4 FK Lokomotíva Michalany – Nyírkarászi KSE 4:5

14:30 A3 – B3 TJ Slavoj Královski Chlmec – Kosice Svinica „B” 4:1

14:50 A2 – B2 Sárospataki TC – Cigánd SE „B” 1:5

15:10 A1 – B1 Cigánd SE „A” – Tarpa SC 1:3

15:30 C4 – A4 Kosice Svinica „B” – FK Lokomotíva Michalany 3:7

15:50 C3 – A3 GFSE-Oros – TJ Slavoj Královski Chlmec 2:3

16:10 C2 – A2 Juventus Academy Kosice – Sárospataki TC 5:0

16:30 C1 – A1 Alsózsolcai KSC – Cigánd SE „A” 5:3

16:50 B4 – C4 Nyírkarászi KSE – Kosice Svinica „B” 5:1

17:10 B3 – C3 Kosice Svinica „B” –  GFSE-Oros 6:7

17:30 B2 – C2 Cigánd SE „B” – Juventus Academy Kosice 4:7

17:50 B1 – C1 Tarpa SC – Tarpa SC 3:3 (bün.: 3:4)

 

  1. HELY: Alsózsolcai KSC
  2. HELY: Tarpa SC
  • HELY: Cigánd SE „A”
  1. HELY: Juventus Academy Kosice
  2. HELY: Cigánd SE „B”
  3. HELY: Sárospataki TC
  • HELY: TJ Slavoj Královsky Chlmec
  • HELY: GFSE-Oros
  1. HELY: Kosice Svinica „A”
  2. HELY: Nyírkarászi KSE
  3. HELY: FK Lokomotíva Michalany
  • HELY: Kosice Svinica „B”

 

Gólkirály: Balogh Armand (Alsózsolcai KSC)

Legjobb kapus: Horváth Erik (Tarpa SC)

Legjobb játékos: Lakatos László (Cigánd SE)

 

Share Now

Kapcsolódó bejegyzések

Szóljon hozzá!