Cigándi UP teremlabdarúgó torna: diósgyőri és mezőkövesdi siker a kicsiknél

IX. NEMZETKÖZI UTÁNPÓTLÁS TEREMLABDARÚGÓ TORNA

(U-11-ES KOROSZTÁLY)

CIGÁND, 2019.01.26. (szombat)

                                       CSOPORTBEOSZTÁSOK                    

„A” csoport „B” csoport
Cigánd SE Diósgyőri VTK
Fehérgyarmat SC Tarpa SC
Buzitai FA Borsod FC Miskolc
Filo SE Sajóvölgye Focisuli
Sárospataki USI Nyíradony

Eredmények:

09:00 Cigánd SE – Fehérgyarmat SC                    1 : 1

09:20 Buzitai FA – Filo SE                                     1 : 3

09:40 Sárospataki USI – Cigánd SE                      1 : 0

10:00 Diósgyőri VTK – Tarpa SC                          8 : 0

10:20 Borsod FC Miskolc – Sajóvölgye Focisuli    1 : 0

10:40 Nyíradony – Diósgyőri VTK                         0 : 2

11:00 Fehérgyarmat SC – Buzitai FA           1 : 3

11:20 Filo SE – Sárospataki USI                           2 : 0

11:40 Cigánd SE – Buzitai FA                               3 : 2

12:00 Tarpa SC – Borsod FC Miskolc          0 : 2

12:20 Sajóvölgye Focisuli – Nyíradony                 2 : 2

12:40 Diósgyőri VTK – Borsod FC Miskolc            7 : 0

13:00 Fehérgyarmat SC – Filo SE                         1 : 3

13:20 Buzitai FA – Sárospataki USI                       1 : 3

13:40 Cigánd SE – Filo SE                                   0 : 3

14:00 Tarpa SC – Sajóvölgye Focisuli                   2 : 4

14:20 Borsod FC Miskolc – Nyíradony                  1 : 3

14:40 Diósgyőri VTK – Sajóvölgye Focisuli           2 : 2

15:00 Fehérgyarmat SC – Sárospataki USI           0 : 2

15:20 Tarpa SC – Nyíradony                                   0 : 7

Helyosztók:

15:40 A5 Fehérgyarmat SC – B5 Tarpa SC           3 : 1

16:00 A4 Buzitai FA – B4 Sajóvölgye Focisuli       1 : 0

16:20 A3 Cigánd SE – B3 Borsod FC Miskolc       1 : 1 (4 : 3)

16:40 A2 Sárospataki USI – B2 Nyíradony            3 : 0

17:00 A1 Filo SE – B1 Diósgyőri VTK                    0 : 1

 

A torna végeredménye:

  1. Diósgyőri VTK
  2. Filo SE
  3. Sárospataki USI
  4. Nyíradony
  5. Cigánd SE
  6. Borsod FC Miskolc
  7. Buzitai FA
  8. Sajóvölgye Focisuli
  9. Fehérgyarmat SC
  10. Tarpa SC

Különdíjak:

Gólkirály: Lippai Attila (DVTK)

Legjobb Kapus: Korály Bence (Borsod FC Miskolc)

Legjobb Játékos: Kalán Ádám (Filo SE)

Legjobb cigándi játékos: Horváth Erik


(U-9 KOROSZTÁLY)

CIGÁND, 2019.01.27.(vasárnap)

 

CSOPORTBEOSZTÁSOK

  „A” csoport                       „B” csoport                                  „C” csoport

Cigánd SE Diósgyőri VTK Szuzirja Szvaljava „B”
Gönc VSE Buzitai FA Mezőkövesd Zsóry FC
Nyíregyháza Spartacus Szuzirja Szvaljava „A” Primavera Satu Mare„A”
SJFSSOR Uzhgorod Primavera Satu Mare„B”

Alsózsolcai KSC

(nem jött el)

Eredmények:

09:00 Cigánd SE – Gönc VSE                                                                        3 : 0

09:15 Nyíregyháza Spartacus – SJFSSOR Uzhgorod                                   1 : 0

09:35 Diósgyőri VTK – Buzitai FA                                                                   0 : 1

09:50 Szuzirja Szvaljava „A” – Primavera Satu Mare „B”                               6 : 0

10:10 Cigánd SE – Nyíregyháza Spartacus                                                   0 : 5

10:25 Gönc VSE – SJFSSOR Uzhgorod                                                        2 : 0

10:45 Diósgyőri VTK – Szuzirja Szvaljava „A”                                                2 : 1

11:00 Buzitai FA – Primavera Satu Mare „B”                                                  0 : 0

11:20 Szuzirja Szvaljava „B” – Mezőkövesd Zsóry FC             2×12 perc      1 : 2

11:50 Cigánd SE – SJFSSOR Uzhgorod                                                        0 : 1

12:05 Gönc VSE – Nyíregyháza Spartacus                                                    1 : 3

12:20 Szuzirja Szvaljava „B” – Primavera Satu Mare „A”         2×12 perc      2 : 1

12:50 Primavera Satu Mare „B” – Diósgyőri VTK                                            0 : 1

13:05 Buzitai FA – Szuzirja Szvaljava „A”                                                       1 : 1

13:25 Mezőkövesd Zsóry FC – Primavera Satu Mare „A”        2×12 perc      3 : 1

14:00 A4 Gönc VSE – B4 Primavera Satu Mare „B”                2X12 perc     1 : 2

14:35 A3 Cigánd SE – B3 Szuzirja szvaljava „A”                                            0 : 3

14:50 A2 SJfSSOR Uzhgorod – B2 Buzitai FA                                               4 : 0

15:10 A1 Nyíregyháza Spartacus – B1 Diósgyőri VTK                                   1 : 2

15:25 C3 Primavera Satu Mare „A”– A3 Cigánd SE                                       3 : 1  

15:40 C2 Szuzirja Szvaljava „B” – A2 SJFSSOR Uzhgorod                           2 : 0

16:00 C1 Mezőkövesd Zsóry – A1 Nyíregyháza Spartacus                           2 : 2 (3 : 4)

16:15 B3 Szuzirja Szvaljava „A” – C3 Primavera Satu Mare „A”                    1 : 2

16:35 B2 Buzitai FA – C2 Szuzirja Szvaljava „B”                                            0 : 1

16:55 B1 Diósgyőri VTK – C1 Mezőkövesd Zsóry                                          0 : 3

 

A torna végeredménye:

1. Mezőkövesd Zsóry

2. Diósgyőri VTK

3. Nyíregyháza Spartacus

4. Szuzirja Szvaljava „B”

5. SJFSSOR Uzhgorod

6. Buzitai FA

7. Primavera Satu Mare „A”

8. Szuzirja Szvaljava „A”

9. Cigánd SE

10. Primavera Satu Mare „B”

11. Gönc VSE

12. Alsózsolca

 

Különdíjak:

Gólkirály: Popovich Vasyl (Szuzirja Szvaljava)

Legjobb kapus: Vass Ádám (DVTK)

Legjobb játékos: Bodnár Zsolt (Mezőkövesd Zsóry)

Legjobb cigándi játékos: Szigeti Soma (Kapus)

 

Share Now

Kapcsolódó bejegyzések

Szóljon hozzá!