Cigándi UP teremlabdarúgó torna: ukrán siker az U10-es korosztályban

IX. NEMZETKÖZI UTÁNPÓTLÁS TEREMLABDARÚGÓ TORNA

U10 KOROSZTÁLY

CIGÁND, 2019.02.02.(szombat)

 

CSOPORTBEOSZTÁSOK

  „A” csoport                            „B” csoport                             „C” csoport

Cigánd SE Debreceni LA Kazincbarcikai SC
Sárospataki USI Nyíregyháza Spartacus DHSE Olasz Focisuli „B”
Zinedine Uzhgorod „A” Zinedine Uzhgorod „B” Debreceni LA 2010
GFSE Oros  DHSE Olasz Focisuli „A” Buzitai FA

EREDMÉNYEK:

 

Csoportmérkőzések:

09:00 Cigánd SE – Sárospataki USI                                                           0:2

09:15 Zinedine Uzhgorod „A” – GFSE Oros                                                3:0

09:35 Debreceni LA – Nyíregyháza Spartacus                                           4:0

09:50 Zinedine Uzhgorod „B” – DHSE Olasz Focisuli „A”                           1:0

10:10 Cigánd SE – Zinedine Uzhgorod „A”                                                 0:2

10:25 Sárospataki USI – GFSE Oros                                                          1:0

10:45 Debreceni LA – Zinedine Uzhgorod „B”                                             1:2

11:00 Nyíregyháza Spartacus – DHSE Olasz Focisuli „A”                         0:1

11:20 Kazincbarcikai SC – DHSE Olasz Focisuli „B”                                 1:2

11:35 Debreceni LA 2010 – Buzitai FA                                                        1:1

11:55 Cigánd SE – GFSE Oros                                                                   3:0

12:10 Sárospataki USI – Zinedine Uzhgorod „A”                                        2:2

12:30 DHSE Olasz Focisuli „A” – Debreceni LA                                         2:0

12:45 Nyíregyháza Spartacus – Zinedine Uzhgorod „B”                             1:3

13:05 Kazincbarcikai SC – Debreceni LA 2010                                          0:3

13:20 DHSE Olasz Focisuli „B” – Buzitai FA                                               1:0

13:40 Buzitai FA – Kazincbarcikai SC                                                         1:0

13:55 DHSE Olasz Focisuli „B” – Debreceni LA 2010                                0:0

 

Helyosztók:

I – III. hely                IV – VI. hely                    VII – IX. hely                  X – XII. hely

A1 Zinedine Uzhgorod „A” A2 Sárospataki USI A3 Cigánd SE A4 GFSE Oros
B1 Zinedine Uzhgorod „B” B2 DHSE Olasz Focisuli „piros” B3 Debreceni LA B4 Nyíregyháza Spartacus
C1 DHSE Olasz Focisuli „Fekete” C2 Debreceni LA 2010 C3 Buzitai FA C4 Kazincbarcikai SC

 

14:15 A4 – B4                        GFSE Oros – Nyíregyháza Spartacus                                 1:2

14:30 A3 – B3            Cigánd SE – Debreceni LA                                                  1:2

14:50 A2 – B2            Sárospataki USI – DHSE Olasz Focisuli „piros”                  0:3

15:05 A1 – B1                        Zinedine Uzhgorod „A” – Zinedine Uzhgorod „B”                 0:3

15:25 C4 – A4            Kazincbarcikai SC – GFSE Oros                                         0:0  (1:3)

15:40 C3 – A3            Buzitai FA – Cigánd SE                                                        2:1

16:00 C2 – A2            Debreceni LA 2010 – Sárospataki USI                                1:1  (2:0)

16:15 C1 – A1            DHSE Olasz Focisuli „fekete” – Zinedine Uzhgorod „A”      0:2

16:35 B4 – C4            Nyíregyháza Spartacus – Kazincbarcikai SC                      1:0

16:50 B3 – C3            Debreceni LA – Buzitai FA                                                   1:2

17:10 B2 – C2            DHSE Olasz Focisuli „piros” – Debreceni LA 2010              1:1  (2:0)

17:25 B1 – C1            Zinedine Uzhgorod „B” – DHSE Olasz Focisuli „fekete”      1:1 

VÉGEREDMÉNY:

1. Zinedine Uzhgorod „B”

2. Zinedine Uzhgorod „A”

3. DHSE Olasz Focisuli „fekete”

4. DHSE Olasz Focisuli „piros”

5. Debreceni LA 2010

6. Sárospataki USI

7. Buzitai FA

8. Debreceni LA

9. Cigánd SE

10. Nyíregyháza Spartacus

11. GFSE – Oros

12. Kazincbarcikai SC

 

KÜLÖNDÍJAK:

GÓLKIRÁLY: Rudenko Szamoil (Zinedine Uzhgorod „B”)

LEGJOBB KAPUS: Elekes Rajmund (DHSE Olasz Focisuli)

LEGJOBB JÁTÉKOS: Margitics Tyimur (Zinedine Uzhgorod „A”)

LEGJOBB CIGÁNDI JÁTÉKOS: Oláh Koppány

Share Now

Kapcsolódó bejegyzések

Szóljon hozzá!