Cigándi UP teremlabdarúgó-torna: Ungvári győztes az U-9-es korosztályban

VIII. NEMZETKÖZI UTÁNPÓTLÁS TEREMLABDARÚGÓ TORNA

(U-9 KOROSZTÁLY)

CIGÁND, 2018.02.04.(vasárnap)

                                                                            

Csoportbeosztás:

„A” csoport                                    „B” csoport                         „C” csoport

 

Cigánd SE                   0p Filo SE                   6p Spartacus 1928         1p
Sárospataki USI        3p Várda LA              0p Primavera Satu M  3p

Zinedine    

Uzhgorod „A”           6p

Zinedine Uzhgorod„B”   3p

Mátészalkai  

MTK                            4p

 

Menetrend:

09:00 Cigánd SE – Sárospataki USI                              0 – 1

09:25 Filo SE – Várda LA                                                 3 – 0

09:50 Spartacus 1928 – Primavera Satu Mare                       0 – 4

10:15 Cigánd SE – Zinedine Uzhgorod „A”                0 – 6

10:40 Filo SE – Zinedine Uzhgorod „B”                       2 – 1

11:05 Spartacus 1928 – Mátészalkai MTK                   2 – 2

11:30 Sárospataki USI – Zinedine Uzhgorod „A”      1 – 6

11:55 Várda LA – Zienedine Uzhgorod „B”                 0 – 3

12:20 Primavera Satu Mare  – Mátészalkai MTK       1 – 2

 

Helyosztók:

12:45 A3 Cigánd SE – B3 Várda LA                              3 – 0

13:10 A2 Sárospataki USI – B2 Z.Uzhgorod „B”         0 – 1

13:35 A1 Z.Uzhgorod „A” – B1 Filo SE                         5 – 0

14:00 C3 Spartacus 1928 – A3 Cigánd SE                   1 – 2

14:25 C2 Primavera Satu Mare – A2 SUSI                   2 – 1

14:50 C1 Mátészalkai MTK – A1 Z.Uzhgorod „A”      2 – 5

15:15 B3 Várda LA – C3 Spartacus 1928                     0 – 3

15:40 B2 Z.uzhgorod „B” – C2 Primavera Satu Mare           1 – 3

15:05 B1 Filo SE – C1 Mátészalkai MTK                                   1 – 2

Megjegyzés: A Várda LA csapata túlkoros játékos szerepeltetése miatt óvás alatt játszott, ezért az eredményei 0:3 gólaránnyal lett jóváírva.

A torna végeredménye:

  1. Zinedine Uzhgorod „A”
  2. Mátészalkai MTK
  3. Filo SE
  4. Primavera Satu Mare
  5. Zinedine Uzhgorod „B”
  6. Sárospataki USI
  7. Cigánd SE
  8. Spartacus 1928
  9. Várda LA

Különdíjasok:

A torna legjobb játékosa: Rudenko Szamuil ( Zinedine Uzhgorod „B” )

A torna gólkirálya: Gajovics Iván (Zinedine Uzhgorod „A” )

A torna legjobb kapusa: Oláh Gergő ( Mátészalkai MTK )

Share Now

Kapcsolódó bejegyzések

Szóljon hozzá!