Érkezők-távozók 2017/18 tél (NB III Keleti csoport)

A télen a következő változások történtek vetélytársainknál. Íme az érkező és távozó játékosok névsora, a teljesség igénye nélkül.

Balassagyarmati VSE (12.)

Érkezett: Csendes Péter (Dunaújváros), Ligetfalvi Dávid (Kisnémedi), Molnár Sándor (BKV Előre), Rása Gergő (Vác), Honti Attila (Érdi VSE), Szanyó Dániel, Szűcs Lajos (Veszprém), Németh Erik (Hochneukirkhen USC, osztrák), Pintér Bence (Csákvár), Tóth Olivér (Vecsés).

Távozott: Czirjék Zoltán (Andráshida), Popovics Bertold és Tóth Patrik (Ajka) Tihanyi Olivér (Szentlőrinc),  Pintyi Roland (Szabadszállás), Szandai Dominik (Felsőtárkány), Bonivárt Erik (Szolnoki MÁV FC) Illés Tamás (BKV Előre), Ficzere Bence, Molnár Erik (Gyöngyös).

Debreceni EAC (15.)

Érkezett: Nagy Róbert (Tiszaújváros), Spitzmüller István (STC Salgótarján), Máté Péter (Nyíregyháza), Tatár Eduárd (Balkány).

Távozott: Bencze Donát, Dukát Péter (Nagyhalász), Posta Norman (Dombrád), Simonka Richárd, Illés Dávid, Nagy Attila.

Diósgyőri VTK II (14.)

Érkezett: Szabó I. Balázs (Siófok).

Távozott: Nemes Milán (Siófok), Málik Mihály (Putnok), Kitl Krisztián (Sopron).

Erzsébeti SMTK (2.)

Érkezett: Gyökér Tamás (Szigetszentmiklós), Mészáros László (Monor).

Távozott: Nádházi Ákos (?).

Füzesgyarmati SK (8.)

Érkezett: Kis Szabolcs (Csorna), Nagy Sándor (Vác), Zádori Imre, Zádori Sebastian, Varga Márkó (Kazincbarcika), Villand Róbert (Olimpia Satu Mare, romániai).

Távozott: Bácsi Zsolt (Ausztria), Kiss Dávid (Sárrétudvari), Anatolis-Alexis Sundas (?).

Gyöngyösi AK (13.)

Érkezett: Ficzere Bence, Molnár Erik (Balassagyarmati VSE), Földi Máté, Niedermüller Ákos (Vác),

Távozott: Árvai Ádám, Domonyi Roland, Kluk Tamás, Fótos László, Gál Szabolcs.

Jászberényi FC (9.)

Érkezett: Farkas János (Cegléd), Galambos Gábor (FTC utánpótlás), Kürti Zsolt (Svájc), Patócs Richárd (Jánoshida).

Távozott: Wágner Richárd (?), Switzer Nabil (THSE-Szabadkikötő), Szilágyi Norbert (Balatonlelle).

Monori SE (1.)

Érkezett: Balanescu Dániel, Májer Gergő (Union Peuerbach, osztrák), Berki István (RKSK), Tóth Barna (Siófok).

Távozott: Csicsek Levente (MTK II), Katona Roland (?), Mészáros László (ESMTK), Fazekas Richárd (Iváncsa), Kelemen Ádám.

MTK Budapest II (4.)

Érkezett: Csicsek Levente (MTK II).

Távozott: Lustyik Levente (Békéscsaba)

Nyírbátori FC (7.)

Érkezett: Biró Dominik, Csernák Martin (Nyíregyháza).

Távozott: Hornyák Marcell (Nyíregyháza), Nagy Bence (Nyírgyulaj).

Putnok FC (5.)

Érkezett: Gál Benedek (Ózd), Gál Szabolcs (Salgótarján), Málik Mihály (DVTK II).

Távozott: Csicsvári Milán (Pénzügyőr), Bocsi Patrik (Tállya), Kovács Bence (Felsőtárkány), Icsó Zsolt (Sajóbábony), Dávid Ferenc (Bánhorváti), Fábián Bence (Bánhorváti), Tóth András (?).

STC Salgótarján (3.)

Érkezett: Bodor András, Boér Áron, Fekete Patrik, Hromada Bence, Lőrincz László, Vitányi László (Bercel), Danku Pál (Pap), Vitányi Márk, Schlossinger Tamás, Bagdi Sándor, Zemlényi Ádám, Vincze Tibor (Dunakeszi), Fekete Gergő, Forgó Ádám, Pápai Máté (Dunakeszi Vasutas), Kovács Arnold (Göd), Guti Dávid (Nagytétény), Kovácsi László (Monor), Bagi Attila (Mészöly SE), Bósa Bence (Edelény), Csorba Attila (Ebes), Marosvári Ádám, Merle Martin (Tét), Fördős Levente (Csővár), Zoltán Gergely (Tabán), Kákonyi Simon (Csomád), Kolozsi Márk (Nyírgyulaj), Mozga Márk (Testvériség).

Távozott: Gubacsi Zoltán (Budafok), Oláh László (Ajka), Gál Szabolcs (Putnok), Banjac Nikola, Zsivóczky-Pandel Péter, Bogáti Péter (Mórahalom), Kovács László, Pataki Roland (Csorna), Madaras Dávid (Martonvásár), Lékai Soma (Szekszárd), Gere Zoltán (Újpest II), Lukas Luptak (Veszprém), Babócsy András (Dabas), Fülöp Adrián, Illés Edvin, Híves Balázs, Sulcz Márió, (SBTC), Czerula Dávid, Takács Patrik (THSE-Szabadkikötő), Gábor Lukács József (Kazincbarcika), Kemerle Dániel (Vecsés), Spitzmüller István (DEAC).

Tállya KSE (16.)

Érkezett: Bocsi Patrik (Putnok), Kovács Filip (Roznava, szlovák), Matus Stropkay (Krompachy, szlovák), Vígh Levente (Hajdúnánás).

Távozott: Lakatos Bence (Tiszavasvári), Balogh Richárd (Eger), Sztankovics Péter (Hidasnémeti), Molnár Zsolt (Bőcs).

Termálfürdő FC Tiszaújváros (11.)

Érkezett: Faggyas Milán (Hódmezővásárhely), Molnár Máté (Kazincbarcika).

Távozott: Lukács Bence (Sényő), Kapacina Kevin (Sényő), Nagy Róbert (DEAC).

Tiszafüredi VSE (6.)

Érkezett: Boros Ákos (Mezőkövesd utánpótlás), Keményffy Máté (Puskás Akadémia), Éder Gergő (Hajdúszoboszló), Vincze Dávid, Vincze Levente (Olimpia Satu Mare, romániai), Nagy Máté (Victoria Carei, romániai), Sándor Bence (Iváncsa), Székely Dávid (Tiszakécske).

Távozott: Bogár Márk, Gerhát Dávid, Papp Nándor, Szívós Gyula, Farkas Zoltán.

Share Now

Kapcsolódó bejegyzések

Szóljon hozzá!