Érkezők-távozók 2018/19 tél (NB III Keleti csoport)

A télen a következő változások történtek vetélytársainknál. Íme az érkező és távozó játékosok névsora, a teljesség igénye nélkül.

Eger SE (11.)

Érkezett: Árvai Ádám (ASV-Bewegung Steyr, Ausztria), Dáné Szebasztián (Szolnok), Giczi Balázs (Balassagyarmat), Kaszás Norbert (Marshall-ASE), Nagy Péter (Tiszaújváros).

Távozott: Czéh Márton (Gyöngyös), Kacsó Attila (REAC), Konyecsik Ferenc, Kovács Gergő (Hatvan), Pataki Zsolt (Tiszaújváros), Rjaskó Viktor (Cigánd), Lakatos Béla (Jászberény), Giák Tamás (Sajóbábony).

Erzsébeti SMTK (2.)

Érkezett: Karacs Péter (Mosonmagyaróvár).

Távozott: Keményffy Máté (Ózd).

Füzesgyarmati SK (4.)

Érkezett: Szász Tamás (ASU Politehnica Timişoara, Románia), Faggyas Milán (Tiszaújváros).

Távozott: Balogh Alex (Taksony), Hajdu István, Vincze Dániel (Kőrösladány), Prasler Thomas Michel  (Kőrösladány).

Gyöngyösi AK (12.)

Érkezett: Czéh Márton (Eger), Tatár Roland (Lőrinci VSC), Petrezselyem Tamás (Rákosmente KSK), Tóth Olivér (Salgótarján).

Távozott: Horváth Marcell (Szeged 2011), Lizák Bence (Sényő), Ficzere Bence (Ózd), Dávid Róbert (Mándok).

Jászberényi FC (3.)

Érkezett: Albert Ádám (Soroksár), Birtalan János (BKV Előre), Lakatos Béla (Eger), Tóth Ádám (Monor), Süttő Attila (Putnok), Fülöp Gergő (Putnok).

Távozott: Lékó Gergő (BKV Előre), Fejes János (Cegléd).

Nyírbátori FC (8.)

Érkezett: Molnár László (Cigánd).

Távozott: Reznek Donát (Taksony), Bernáth Martin (Sényő).

Putnok FC (5.)

Érkezett: Cristian Chifu (Kazincbarcika), Egyed Balázs (Mezőkövesd), Lajkó Csanád (Kazincbarcika), Szilágyi Szebasztián (Balmazújváros), Timkó István (Felsőzsolca), Vajda Roland (Kazincbarcika).

Távozott: Bodnár Dominik (Sajóbábony), Varga Márkó (Ausztria), Madarász János (Ózd), Süttő Attila (Jászberény), Fülöp Gergő (Jászberény), Mezőssy Levente (Sajóbábony), Kemény Tamás (Sajóbábony).

Sajóbábonyi VSE (13.)

Érkezett: Bodnár Dominik (Putnok), Engel Alex (Ózd), Giák Tamás (Eger), Mezőssy Levente (Putnok), Komjáti Dániel (Edelény), Kemény Tamás (Putnok).

Salgótarjáni BTC (15.)

Érkezett: Nagy Gábor (Vác), Orovecz Ádám (Balmazújváros), Szabó Tibor (Pápa)

Távozott: Ribarics Roland (Ózd), Szandai Dominik (Vác-Deákvár SE), Tóth Olivér (Gyöngyös)

Sényő-Carnifex FC (6.)

Érkezett: Kapacina Valer (Mosonmagyaróvár), Lizák Bence (Gyöngyös), Lakatos Bence (Tarpa), Bernáth Martin (Nyírbátor)

Távozott: Marics Gábor (Apagy), Haburcsák Krisztián (Ibrány), Takács Ádám (Ibrány).

Szolnoki MÁV FC (1.)

Érkezett: Popovics Bertold (Ajka), Szabó Tamás (Monor).

Távozott: Dáné Szebasztián (Eger), Németh Ádám (Mosonmagyaróvár), Ulviczki Attila (Tiszafüred).

Tállya KSE (10.)

Érkezett: Potyka Attila (Mád), Szívós Márk (Tiszaladány), Varga Balázs (Mád), Zelinsky Dávid (FK Kosice, Szlovákia).

Távozott: Belényesi Miklós (Cigánd), Lakatos László (Gesztely), Zimányi Adrián (Ózd).

Termálfürdő FC Tiszaújváros (9.)

Érkezett: Bokros Tibor (Cigánd), Csicsek Levente (Monor), Pataki Zsolt (Eger).

Távozott: Faggyas Milán (Füzesgyarmat), Nagy Péter (Eger).

 

Share Now

Kapcsolódó bejegyzések

Szóljon hozzá!