Megkezdődött a hazai rendezésű utánpótlás teremfoci torna-sorozat

IX. NEMZETKÖZI UTÁNPÓTLÁS TEREMLABDARÚGÓ TORNA
U-16-OS KOROSZTÁLY

CIGÁND, 2019.01.12. (szombat)

CSOPORTBEOSZTÁSOK

„A” csoport „B” csoport
Cigánd SE I Cigánd SE II
Alsózsolcai KSC Goldwin Pluss
Tarpa SC Csep-Gól FC
Zinedine Uzhgorod Gesztely FC

 

EREDMÉNYEK:

09:00 Cigánd SE I – Alsózsolcai KSC                                                3:7

09:30 Tarpa SC – Zinedine Uzhgorod                                                 11:1

10:00 Cigánd SE II – Goldwin Pluss                                          1:10

10:30 Csep-Gól FC – Gesztely FC                                                     7:4

11:00 Cigánd SE I – Tarpa SC                                                          4:6

11:30 Alsózsolcai KSC – Zinedine Uzhgorod                                       11:1

12:00 Cigánd SE II – Csep-Gól FC                                                    5:3

12:30 Goldwin Pluss – Gesztely FC                                           10:3

13:00 Zinedine Uzhgorod – Cigánd SE I                                             8:4

13:30 Alsózsolcai KSC – Tarpa SC                                           4:3

14:00 Gesztely FC – Cigánd SE II                                                      9:5

14:30 Csep-Gól FC – Goldwin Pluss                                          2:11

15:00          A4 – B4   Cigánd Se I. – Cigánd Se II.                            5:5 (3:2) 

15:30          A3 – B3   Zinedine Uzhgorod – Csep – Gól FC.                7:1

16:00          A1 – B2   Alsózsolca KSC – Gesztely FC.                        6:0

16:30          A2 – B1   Tarpa SC – Goldwin Pluss.                     2:10

 

17:00 3. helyért: Gesztely FC – Tarpa SC.                               5:10

 

17:30 DÖNTŐ: Alsózsolca KSC – Goldwin Pluss.                      4:7

 Végeredmény:

  1. Goldwin Pluss
  2. Alsózsolcai KSC
  3. Tarpa SC
  4. Gesztely FC
  5. Zinedine Uzhgorod
  6. Csep-Gól FC
  7. Cigánd SE I
  8. Cigánd SE II

 Különdíjak:

Gólkirály: Hankó Tibor (Alsózsolca)

Legjobb kapus: Huzina Patrik (Tarpa SC)

Legjobb játékos: Budai Gábor (Goldwin Pluss)  

 

U-15-ÖS KOROSZTÁLY

CIGÁND, 2019.01.13. (vasárnap)

                                       CSOPORTBEOSZTÁSOK                    

„A” csoport „B” csoport
Cigánd SE Filo-Nyírpazony
Miskolc Népkert „A” Miskolc Népkert „B”
Mátészalkai MTK Tarpa SC
Csep-Gól FC Buzita FA
TJ Druzstevnik Cicarovce TJ Slavoj Královsky Chlmec

EREDMÉNYEK:

09:00 Cigánd SE – Miskolc Népkert „A”                                             3:4

09:20 Mátészalkai MTK – Csep-Gól FC                                             3:5

09:40 TJ Druzstevnik Cicarovce – Cigánd SE                                    3:8

10:00 Filo-Nyírpazony – Miskolc Népkert „B”                                     4:5

10:20 Tarpa SC – Buzita FA                                                              6:4

10:40 TJ Slavoj Královsky Chlmec – Filo-Nyírpazony                        3:5

11:00 Miskolc Népkert „A” – Mátészalkai MTK                                   6:1

11:20 Csep-Gól FC – TJ Druzstevnik Cicarovce                                3:1

11:40 Cigánd SE – Mátészalkai MTK                                       1:2

12:00 Miskolc Népkert „B” – Tarpa SC                                              2:3

12:20 Buzita FA – TJ Slavoj Královsky Chlmec                                  8:2

12:40 Filo-Nyírpazony – Tarpa SC                                                     2:5

13:00 Miskolc Népkert „A” – Csep-Gól FC                                         5:0

13:20 Mátészalkai MTK – TJ Druzstevnik Cicarovce                          4:0

13:40 Cigánd SE – Csep-Gól FC                                                       3:1

14:00 Miskolc Népkert „B” – Buzita FA                                              4:3

14:20 Tarpa SC – TJ Slavoj Královsky Chlmec                                  10:0

14:40 Filo-Nyírpazony – Buzita FA                                                    3:6

15:00 Miskolc Népkert „A” – TJ Druzstevnik Cicarovce                     14:0

15:20 Miskolc Népkert „B” – TJ Slavoj Královsky Chlmec                  11:0

 

Helyosztók:

15:40 A5 TJ Druzstevnik Cicarovce   –       B5 TJ Královsky Chlmec          5:6

16:00 A4 Csep-Gól FC                        –       B4  Filo-Nyírpazony                 3:0

16:20 A3 Mátészalkai MTK                 –       B3 Buzita FA                            0:3

Csep-Gól FC – Buzitai FA                                                                 4:3

16:40 A2 Cigánd SE                           –       B2 Miskolc Népkert „B”            3:5

17:00 A1 Miskolc Népkert „A”             –       B1 Tarpa SC                            4:1

 Végeredmény:

  1. Miskolc Népkert „A”
  2. Tarpa SC
  3. Miskolc Népkert „B”
  4. Cigánd SE
  5. Csep-Gól FC
  6. Buzitai FA
  7. Mátészalkai MTK
  8. Filo-Nyírpazony
  9. TJ Královsky Chlmec
  10. űTJ Druzstevnik Cicarovce

 Különdíjak:

Gólkirály: Molnár Balázs (Miskolc Népkert „B”)

Legjobb kapus: Szidor Dzsonatán (Tarpa SC)

Legjobb játékos: Grallert Máté (Miskolc Népkert „A”)

Share Now

Kapcsolódó bejegyzések

Szóljon hozzá!