Negyedik hely a hazai torna-sorozat nyitónapján

VIII. Nemzetközi Utánpótlás Teremlabdarúgó Torna

(U14-es korosztály)

Cigánd, 2018.01.21. (Vasárnap)

 

Csoportbeosztások:

„A” csoport „B” csoport
Cigánd SE FA Buzita MFK
TJ Slavoj Královsky Chlmec GFSE Oros
Mátészalkai MTK Miskolc Volán Népkert „B”
Filo – Nyírpazony Sajóvölgye Focisuli
Miskolc Volán Népkert „A” HTE Olasz Focisuli

Csoportmérkőzések:

09:00   Cigánd SE – TJ Slavoj Královsky Chlmec                                    4-0
09:20   Mátészalkai MTK – FILO-Nyírpazony                                        11-1
09:40   Miskolc Volán Népkert „A” – Cigánd SE                                    5-2
10:00   FA Buzita MFK – GFSE Oros                                                          0-3
10:20   Miskolc Volán Népkert „B” – Sajóvölgye Focisuli                   1-11
10:40   HTE Olasz Focisuli – FA Buzita MFK                                            3-0
11:00   TJ Slavoj Královsky Chlmec – Mátészalkai MTK                        4-9
11:20   FILO-Nyírpazony – Miskolc Volán Népkert „A”                       0-17
11:40   Cigánd SE – Mátészalkai MTK                                                       4-3
12:00   GFSE Oros – Miskolc Volán Népkert „B”                                    0-7
12:20   Sajóvölgye Focisuli – HTE Olasz Focisuli                                    2-3
12:40   FA Buzita MFK – Miskolc Volán Népkert „B”                            0-3
13:00   TJ Slavoj Královsky Chlmec – FILO-Nyírpazony                       4-3
13:20   Miskolc Volán Népkert „A” – Mátészalkai MTK                       4-4
13:40   Cigánd SE – FILO-Nyírpazony                                                      14-2
14:00   TJ Slavoj Královsky Chlmec – Miskolc Volán Népkert „A”     0-16
14:20   GFSE Oros – Sajóvölgye Focisuli                                                  0-3
14:40   HTE Olasz Focisuli – Miskolc Volán Népkert „B”                     4-1
15:00   FA Buzita MFK – Sajóvölgye Focisuli                                          0-3
15:20   GFSE Oros – HTE Olasz Focisuli                                                    2-6

A két csoport végeredménye:

„A” csoport „B” csoport
1. Miskolc Volán Népkert „A” 10 p 1. HTE Olasz Focisuli 12 p
2. Cigánd SE 9 p 2. Sajóvölgye Focisuli 9 p
3. Mátészalkai MTK 7 p 3. Miskolc Volán Népkert „B” 6 p
4. TJ Slavoj Královsky Chlmec 3 p 4. GFSE Oros 3 p
5. Filo– Nyírpazony 0 p 5. FA Buzita MFK* 0 p

*: Nem jelent meg a tornán

Helyosztók:

A 7-9. helyért: TJ Slavoj Královsky Chlmec – FILO-Nyírpazony 5-5 (büntetőkkel: 7-6)

A 7-9. helyért: FILO-Nyírpazony – GFSE Oros 2-3

A 7-9. helyért: TJ Slavoj Královsky Chlmec – GFSE Oros 4-5

Az 5. helyért: Mátészalkai MTK – Miskolc Volán Népkert „B” 4-3

A 3. helyért: Cigánd SE – Sajóvölgye Focisuli 3-4

Döntő: Miskolc Volán Népkert „A” – HTE Olasz Focisuli 8-2

A torna végeredménye:

  1. Miskolc Volán Népkert „A”
  2. HTE Olasz Focisuli
  3. Sajóvölgye Focisuli
  4. Cigánd SE
  5. Mátészalkai MTK
  6. Miskolc Volán Népkert „B”
  7. GFSE Oros
  8. TJ Slavoj Královsky Chlmec
  9. FILO-Nyírpazony

Különdíjak:

A torna gólkirálya: Bódig Bence (Miskolc Népkert Volán „A”)

A torna legjobb játékosa: Orsós Csaba (Mátészalkai MTK)

A torna legjobb kapusa: Kozák Dávid (Sajóvölgye Focisuli)

Share Now

Kapcsolódó bejegyzések

Szóljon hozzá!