Szombaton kezdődik a X. Cigándi Tél Kupa teremfoci-torna (csoportbeosztások, menetrend)

  • X. CIGÁNDI TÉL KUPA

Pénzdíjas Teremlabdarúgó Torna

Cigánd, 2017.december 9-10.

 Csoportbeosztások:

 „A” csoport                                                   

Balla Bau SRO

Darazsak

Goal Hunters

Tiszacsernyő          

Real TA–TE

„B” csoport

Brazil SC

Király Gold

Szertár Sportbolt

In –Team

Szerencs

„C” csoport

Tom Tailor – Levisport

Pka Team

Szedett Vetett

Nuno Baráti köre

Töltelékek

 

Csoportmérkőzések:

2017.12.09. szombat

 

„A” csoport

09:00 Balla Bau SRO – Darazsak

09:30 Goal Hunters – Tiszacsernyő

10:00 Balla Bau SRO – Real TA-TE

10:30 Darazsak – Goal Hunters

11:00 Tiszacsernyő – Real TA-TE

11:30 Goal Hunters – Balla Bau SRO

12:00 Tiszacsernyő – Darazsak

12:30 Real TA-TE – Goal Hunters

13:00 Tiszacsernyő – Balla Bau SRO

13:30 Real TA-TE – Darazsak

 

 „B” csoport

14:00 Brazil SC – Király Gold

14:30 Szertár Sportbolt – In Team

15:00 Brazil SC – Szerencs

15:30 Király Gold – Szertár Sportbolt

16:00 In Team – Szerencs

16:30 Szertár Sportbolt – Brazil SC

17:00 In Team – Király Gold

17:30 Szerencs – Szertár Sportbolt

18:00 In Team – Brazil SC

18:30 Szerencs – Király Gold

 

2017.12.10. vasárnap

  „C” csoport 

09:00 Tom Tailor-Levisport – Pka Team

09:30 Szedett Vetett – Nuno Baráti köre

10:00 Tom Tailor-Levisport – Töltelékek

10:30 Pka Team – Szedett Vetett

11:00 Nuno Baráti köre – Töltelékek

11:30 Szedett Vetett – Tom Tailor-Levisport

12:00 Nuno Baráti köre – Pka Team

12:30 Töltelékek – Szedett Vetett

13:00 Nuno Baráti köre – Tom Tailor-Levisport

13:30 Töltelékek – Pka Tea

 

Középdöntők:

14:00   A1 ……………………….  – 1. Legjobb 3. ………………………. .= I.

14:30   B1 ……………………….   – 2. Legjobb 3. ……………………….. = II.

15:00   C1 ……………………….  –     A2       ………………………………..= III.

15:30   C2 ……………………….  –     B2       ………………………………. = IV.

 

Elődöntők:

16:00        I.  ……………………..    – II.   ………………………….

16:30      III. ……………………..    – IV. ………………………..

 

17:00    Tombola sorsolás!

 

Döntők:

17:30       III. hely mérkőzése

18:00        I. hely mérkőzése

18:30 EREDMÉNYHIRDETÉS!

Share Now

Kapcsolódó bejegyzések

Szóljon hozzá!