U-13: 5. hely a hazai tornán, szlovákiai győzelem

VIII. Nemzetközi Utánpótlás Teremlabdarúgó Torna

(U13-as korosztály)

Cigánd, 2018.01.28. (vasárnap)

 

Csoportbeosztások:

„A” csoport „B” csoport
Cigánd SE Sátoraljaújhelyi TK
TJ Slavoj Královsky Chlmec GFSE Oros
FA Buzita MFK Alsózsolca KSC
Filo SE FC Kinder Carei

Csoportmérkőzések:

Cigánd SE –Filo SE                                                                            2:1
TJ Slavoj Královsky Chlmec –FA Buzita MFK                             1:4

Sátoraljaújhelyi TK– GFSE Oros                                                   4:3
Alsózsolca KSC– FC Kinder Carei                                                  1:3
TJ Slavoj Královsky Chlmec – Cigánd SE                                     3:1
FA Buzita MFK – Filo SE                                                                  3:0
Alsózsolca KSC-Sátoraljaújhelyi TK                                              1:1
FC Kinder Carei-GFSE Oros                                                            3:1
Cigánd SE – FA Buzita MFK                                                            0:1
Filo SE -TJ Slavoj Královsky Chlmec                                             1:1
Sátoraljaújhelyi TK–FC Kinder Carei                                           1:1
GFSE Oros–Alsózsolca KSC                                                            3:6

 

A két csoport végeredménye:

 

„A” csoport „B” csoport
1. FA Buzita MFK 9 p 1. FC Kinder Carei 7 p
2. TJ Slavoj Královsky Chlmec 4 p 2. Sátoraljaújhelyi TK 5 p
3. Cigánd SE 3 p 3. Alsózsolca KSC 4 p
4. Filo SE 1 p 4. GFSE Oros 0 p

 

Helyosztók:

Filo SE – GFSE Oros                                                             3:4

Cigánd SE – Alsózsolca KSC                                               3:1

FA Buzita MFK – Sátoraljaújhelyi TK                               1:0

TJ Slavoj Královsky Chlmec – FC Kinder Carei              2:1

 

A 3. helyért: Sátoraljaújhelyi TK–FC Kinder Carei                      0:1

Döntő: FA Buzita MFK–TJ Slavoj Královsky Chlmec               3:1

 

A torna végeredménye:

  1. FA Buzita MFK
  2. TJ Slavoj Královsky Chlmec
  3. FC Kinder Carei
  4. Sátoraljaújhelyi TK
  5. Cigánd SE
  6. Alsózsolca KSC
  7. GFSE Oros
  8. Filo SE

Különdíjak:

A torna gólkirálya: Rebev Noel (FA Buzita MFK)

A torna legjobb játékosa: Tóth Balázs (TJ Slavoj Královsky Chlmec)

A torna legjobb kapusa: Mester Levente (Sátoraljaújhelyi TK)

Share Now

Kapcsolódó bejegyzések

Szóljon hozzá!