U11-es csapatunk második helyen végzett a hazai teremtornán

IX. NEMZETKÖZI UTÁNPÓTLÁS TEREMLABDARÚGÓ TORNA

(U11-ES KOROSZTÁLY)

CIGÁND, 2019.02.16. (szombat)

CSOPORTBEOSZTÁSOK

„A” csoport „B” csoport
Cigánd SE 1.    FC Tatran Presov
GFSE-Oros Tarpa SC
Nyíregyháza Spartacus Kazincbarcikai SC
Borsod FC Miskolc Tarnamente Sport SZE

 

MENETREND

09:30 Cigánd SE – GFSE-Oros                                                                                     3:0                 

09:55 Nyíregyháza Spartacus – Borsod FC Miskolc                                                          0:2                 

10:20 1. FC Tatran Presov – Tarpa SC                                                                      6:2                 

10:45 Kazincbarcikai SC – Tarnamente Sport SZE                                                6:0                 

11:10 Cigánd SE – Nyíregyháza Spartacus                                                               1:1                 

11:35 GFSE-Oros – Borsod FC Miskolc                                                                    0:3

12:00 1. FC Tatran Presov – Kazincbarcikai SC                                                     7:0

12:25 Tarpa SC – Tarnamente Sport SZE                                                                 10:0

12:50 Borsod FC Miskolc – Cigánd SE                                                                       1:2

13:15 GFSE-Oros – Nyíregyháza Spartacus                                                             0:5

13:40 Tarnamente Sport SZE – 1. FC Tatran Presov                                             0:8

14:05 Tarpa SC – Kazincbarcikai SC                                                                         6:1

 

14:30             A4 – B4         GFSE-Oros – Tarnamente Sport SZE                                     1:2

14:55             A3 – B3         Nyíregyháza Spartacus – Kazincbarcikai SC                                   2:1

15:20             A2 – B2         Borsod FC Miskolc – Tarpa SC                                                3:7

15:45             A1 – B1         Cigánd SE – 1. FC Tatran Presov                                             3:5

 VÉGEREDMÉNY:

  1. 1. FC Tatran Presov
  2. Cigánd SE
  3. Tarpa SC
  4. Borsod FC Miskolc
  5. Nyíregyháza Spartacus
  6. Kazincbarcikai SC
  7. Tarnamente Sport SZE
  8. GFSE-Oros

 KÜLÖNDÍJAK:

Gólkirály: Firszov Dávid (Tarpa SC)

Legjobb kapus: Halász Bálint (Cigánd SE)

Legjobb játékos: Mario Rabatin (1. FC Tatran Presov)

Legjobb Cigándi játékos: Ferencik József

Share Now

Kapcsolódó bejegyzések

Szóljon hozzá!