Péntektől felkészülési torna a Városi Stadionban

Idén első alkalommal, de hagyományteremtő céllal kerül megrendezésre a CISE CUP felkészülési labdarúgó-torna, Cigándon a Városi Stadionban.

A kétnapos eseményen négy csapat csap össze, a mérkőzések 2×45 percesek lesznek.

Pénteken 18 órakor a Hajdúszoboszló a Putnokkal, 20 órakor a házigazda Cigánd SE a partiumi Nagykárollyal játszik. A két vesztes szombaton 17.30-kor a harmadik helyért mérkőzik, a döntőt 19:30-tól rendezik. Döntetlennél nincs hosszabbítás, rögtön tizenegyesek következnek. Az edzők számára korlátlan cserelehetőség áll rendelkezésre.

Az ünnepélyes eredményhirdetés szombaton 21:30-kor kezdődik. Díjazzák a legjobb kapust, mezőnyjátékost, gólkirályt és edzőt valamint kiválasztásra kerül az all star csapat is. Az első három helyezett részére serlegek és oklevelek kerülnek kiosztásra. A belépők egységesen 500 forintba kerülnek, kapunyitás mindkét napon 17 órától.