Kétszeri vezetés után kaptunk ki Tiszaújvárosban

Az első félidőben nagyon jól játszott csapatunk, osztálykülönbséget alakított ki ellenfelével szemben. A második játékrész elején bakapott gól után még tudtunk újítani, de a hazaiak következő egyenlítése már végzetes volt, és a hajrában – érthetetlen módon – bedarálták együttesünket.

NB III ÉSZAKKELETI CSOPORT, 10. FORDULÓ:

TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS–BACSÓ BETON-CIGÁND SE 4–2 (0–1)

Tiszaújváros, Sportcentrum, 160 néző. Vezette: Szigetvári Márk (László I., Gergely M.)

Tiszaújváros: Czinanó – Tóth S., Papp F., Ivánka, Farkas M., Varjas L., Bencsík (Rajsli, 46.), Skripek (Kollár, 85.), Bökönyi (Vitelki B., 46.), Butor (Tóth Zs., 85.), Nagy D. Vezetőedző: Vitelki Zoltán

CISE: Somogyi M. – Vass O., Tóth M., Szűcs D., Sikorszki – Nikic, Misák – Kőrizs (Gégény, 74.), Honcsar (Silling, 74.), Girdán (Kelemen G, 85.) – Kovács N. (Motkó, 74.). Vezetőedző: Igor Bogdanovic

Gólszerzők: Girdán (0–1) a 43., Butor (1–1) a 48., Kovács N. (1–2) az 59., Nagy D. (2–2) a 76., Nagy D. (3–2) a 88., Tóth Zs. (4–2) a 93. percben.