U16-os csapatunk is bajnok lett!

U16-os csapatunk – a vetélytársaihoz képest – már korábban megtette, amit lehetett, egy héttel ezelőtti balmazújvárosi győzelmével zárta a bajnokságot. A második és harmadik helyezett ma késődélutáni, Karcag–Balmazújváros mérkőzéstől függött, hogy hányadik helyen végez. A hazai csapatnak minimum 14 gólos különbséggel kellett volna legyőzni harmadik helyezett vetélytársát, hogy bajnok lehessen, ellenkező esetben a Cigánd SE marad az első helyen. Szerencsére az utóbbi következett be: Karcag–Balmazújváros (1–3), ezzel eldőlt, hogy csapatunk megnyerte az MLSZ regionális északkeleti bajnokság felsőházi rájátszását.

Ez azt is jelenti, hogy június 1-jén, szombaton Cigándon, a Városi Stadionban a Gyula együttesével játszik osztályozót, a jövő évi U17-es MLSZ kiemelt bajnokságban való részvételért.