Negyedszerre is CISE CUP

Péntektől negyedik alkalommal kerül megrendezésre a Városi Stadionban a CISE Cup nemzetközi labdarúgó-torna.

A korábbi évek gyakorlatának megfelelően ezúttal is négy csapat csap össze a cigándi tornán, a mérkőzések az idén – az előre jelzett óriási hőség (37-42 °C) miatt – 2×30 percesek lesznek.

Pénteken 15:30-tól az elmúlt szezon NB III-as bronzérmese, a Kisvárda II a címvédő Olimpia Szatmárnémetivel, 17 órakor a CISE a Nyíregyháza tartalékcsapatával játszik. A két vesztes szombaton 15:30-tól a harmadik helyért mérkőzik, a döntőt 17 órakor rendezik. Döntetlennél nincs hosszabbítás, rögtön tizenegyesek következnek. Az edzők számára korlátlan cserelehetőség áll rendelkezésre.

Az ünnepélyes eredményhirdetés 19:15 órakor kezdődik. Díjazzák a legjobb kapust, mezőnyjátékost és gólkirályt, valamint All star-csapatot is hirdetnek. A belépés ingyenes, kapunyitás mindkét nap 14:30-tól. A mérkőzések alatt büfé üzemel!