U17-es csapatunk a Sajóvölgyével ikszelt

C

MLSZ REGIONÁLIS U17 KELETI CSOPORT, 3. FORDULÓ:

Cigánd SE–Sajóvölgye Focisuli 2–2 (1–1)

Nagy Gábor, edző: – Nagyon jól kezdtük a mérkőzést, jól futballoztunk, helyzeteket dolgoztunk ki amiből a vezetést is tudtunk szerezni. Ahelyett, hogy megnyugodtunk volna, kapkodóvá vált játékunk, tanácstalanok lettünk építkezésben. Egy jól eltalált lövéssel egyenlítettek a vendégek, ezek után – pozitív értelemben – agresszíven és fegyelmezetten játszott ellenfelünk, aminek nehezen találtuk az ellenszerét. A második félidőt szintén jól kezdtük, gyorsabban, agilisabban játszottunk, jöttek is helyzetek. Már csak a gól hiányzott, de ami ilyenkor jönni szokott, sajnos egy egyéni hiba után az ellenfél talált egy gólt. Cserék beállásával tudtunk újítani. Utolsó 15 percben ellenfelünket kapujukhoz szegeztük, ami ma csak az egyenlítésre volt elég. Sajnálhatjuk az elhullajtott két pontot, mivel a vendégeknek 3-4 kapuralövésük volt a mérkőzésen. Semmi gond! Megyünk tovább, vannak ilyen mérkőzések! Többet kell tenni a győzelemért! Hajrá, CISE!