Július közepén ismét CISE CUP

Két magyar, egy szlovák és egy romániai csapat vesz részt a július 15-én és 16-án sorra kerülő II. CISE CUP labdarúgótornán.

Tavaly indult útjára a CISE CUP, így idén július 15-16-án, immáron második alkalommal rendezi meg egyesületünk a négycsapatos viadalt a Városi Stadionban. 2021-ben a Nagykároly hódította el a trófeát a Putnok előtt. Az idei tornán a címvédő nem vesz részt, mert jelenleg is tart a rájátszásuk a feljutásért, és nem kezdik el még a felkészülést a torna időpontjában. Az idén résztvevő klubok között találhatjuk a Hidasnémeti együttesét, akik az elmúlt szezonban az NB III-ban szerepeltek, elfogadta a meghívásunkat a szlovák harmadosztályú Varannó csapata, valamint a román harmadosztályú Szatmárnémeti látogat Cigándra. A találkozók 2×45 percesek, döntetlennél rögtön büntetők következnek, egy-egy meccsen korlátlan számú játékost lehet cserélni.