Cigánd SE, a követendő példa

Péntek délután a Tiszaföldvár VSE vezetősége tett látogatást a Városi Stadionban.

A Jász-Nagykun-Szolnok megyei sportegyesület vezetői azzal a céllal érkeztek Cigándra, hogy megnézzék azokat a sportkomplexumokat, melyek az elmúlt években felépültek városunkban. Elmondásuk szerint, ez egy minta lehet nekik, melyet a jövőben megvalósíthatnak. A tiszaföldvári küldöttséget Belicza János, klubigazgató és Nagy Gábor, egyesületi elnök fogadta, akik körbe is vezették vendégeinket a CISE létesítményeiben. A közös beszélgetés során szó esett még a kapcsolatépítésről és jövőbeni szakmai tapasztalatcseréről is.

A Tiszaföldvár felnőtt csapata az elmúlt szezonban mindössze két ponttal lemaradva végzett második helyen a megyei I. osztályú bajnokságban, az NB III-ba szerencsésen feljutott Karcag mögött. Jövőre – hozzánk hasonlóan – szeretnének feljutni a harmadosztályba. Örömteljes, hogy egy hozzánk hasonló nagyságú klub számára követendő példa lett, amit egyesületünk az elmúlt években felépített.