Egymás közti játékkal zártuk a felkészülés első hetét

A nyári alapozás első hetét egymás közötti játékkal zárta a keret a Stadionban, ahol a 4×20 perces gyakorlómérkőzésre két csapatra osztotta a rendelkezésre álló játékosokat a szakmai stáb.

Jó iramban kezdődött a meccs, mind a sárga, mind a zöld mezben játszó együttes nagy intenzitással játszott. A „sárgák” szép számú helyzeteket is kidolgoztak, melyből az első negyed végére hármat ki is használtak. A meccs végén a zöldek is aktívabbak lettek, de az egymás elleni játékot így is a sárga csapat nyerte.

A jövő héten a mindennapi edzések mellett két tesztmérkőzés vár játékosainkra, szerdán 17 órától Pallagon a DVSC tartalékcsapata ellen játszunk, szombaton 10 órától pedig a Kisvárda II lesz az ellenfél Cigándon, a Vasút utcai Edzőközpontban.