Pénteken kezdődik a CISE Cup

Péntektől harmadik alkalommal kerül megrendezésre a Városi Stadionban a CISE Cup nemzetközi labdarúgó-torna.

A korábbi évek gyakorlatának megfelelően ezúttal is négy csapat csap össze a cigándi tornán, a mérkőzések 2×45 percesek lesznek.

Pénteken 15.30-tól az elmúlt szezon NB III-as ezüstérmese, a Putnok a címvédő Olimpia Szatmárnémetivel, 17.30-kor a CISE a Tarpa együttesével játszik. A két vesztes szombaton 16 órától a harmadik helyért mérkőzik, a döntőt 18 órakor rendezik. Döntetlennél nincs hosszabbítás, rögtön tizenegyesek következnek. Az edzők számára korlátlan cserelehetőség áll rendelkezésre.

Az ünnepélyes eredményhirdetés 20 órakor kezdődik. Díjazzák a legjobb kapust, mezőnyjátékost és gólkirályt. A belépők egységesen 700 forintba kerülnek, kapunyitás mindkét nap 14 órakor.

Eddigi győztesek:

2021: CSM Victoria Carei (döntő: –Putnok FC 2–0)

2022: CSM Olimpia Satu Mare (döntő: –MFK Vranov nad Topl’ou 2–1)

Kedd délután 16 órától sajtótájékoztatón is ismertetik a hétvégi torna részletes programját. A rendezvényen megjelenik Belicza János, a Cigánd SE klubigazgatója és Igor Bogdanovic, a CISE vezetőedzője.