Szülői értekezletet tartott egyesületünk


Féléves összevont szülői értekezletét tartotta egyesületünk a cigándi Szabadidő Központban.

A legkisebb gyerekek szüleitől egészen a legnagyobbakig szép számmal jelentek meg és képviseltették magukat az eseményen. A szülői értekezletet Nagy Gábor, CISE elnök nyitotta meg, majd Belicza János klubigazgató ismertette a félév aktualitásait, fontosabb tudnivalóit, az egyesület előtt álló teendőket, amelyek közvetlenül vagy közvetve érintik a klubunkban játszó utánpótlás játékosainkat. Folytatásként Csáki Tamás, KK szakmai vezető az edzésekkel, tornákkal és mérkőzésekkel kapcsolatos sportszakmai információkról tájékoztatta a szülőket, zárásként pedig Nagy Dávid, KK operatív vezető az utaztatás és kapcsolattartás logisztikai és technikai részleteit fejtette ki a megjelent szülőknek. Az összevont szülői értekezletet követően külön a korosztályok következtek, ahol az edzők a saját csapatukban játszó gyerekek hozzátartozóinak tudtak részletes információt adni a felmerülő kérdésekre.