Utánpótlás játékosaink Nyíregyházán jártak korosztályos edzésen

Hét játékosunk kapott meghívást.

Megtisztelő meghívásnak tett eleget egyesületünk, hiszen sportszakmai kapcsolatok építése céljából tehetségközpontunk, a Nyíregyházi Bozsik József Labdarúgó Akadémia klubunk két korosztályából hét gyereket választott ki, akiket meginvitáltak korosztályos csapataik edzésére. Az U11-es korosztályból: Nagy Bálint, Varga Dániel, Rendes József és Józsa-Vincze Levente, míg az U12-es csapatunkból: Havrilla Flórián, Orosz Levente és Mikó Marcell vett részt közös foglalkozáson a Nyíregyháza utánpótlás csapatainál. Szakmai vezetőnk, Csáki Tamás pedig az U11-es edzésen asszisztens edzőként vállalt aktív szerepet. A gyerekek jól érezték magukat a nyíregyháziakkal való közös edzésen, ami a fejlődésükön túl plusz motivációt és impulzust adott játékosainknak.