U11-es csapatunk a Városi Stadionban futballozott

Hazai környezetben került megrendezésre az utolsó KK-torna, melyet a Városi Stadionban rendezett meg egyesületünk.

Gönczi Zoltán, edző: – Nagyszerű környezet, jó pálya várta az ideérkező csapatokat. Az első mérkőzésünkbe nagy elánnal vetettük magunkat bele, de azt éreztem hogy görcsösen, erőlködve fociznak a fiúk. Lehet a hazai pályának köszönhetően kicsit jobban izgultak és nem láttam azt a felszabadult játékot, amit megszoktam tőlük. Csinálták a dolgukat, oda is kerültünk többször a kapu elé, viszont ott rendre rossz döntéseket hoztunk. A második mérkőzés első fele is hasonlóan zajlott, nem találtuk az ellenfél játékára az ellenszert, labdakihozatalnál nem mertük elkérni a labdát és nagyon sokat íveltünk indokolatlanul. Szerencsére az első megszerzett góllal átszakadt a fiúkban ez a gát, megnyugodtak és onnantól folyamatosan javuló játékot mutattunk és kezdte a szebbik arcát mutatni a társaság. A harmadik és negyedik mérkőzésen már gólra törőbben játszottunk, sokkal lendületesebben mozogtak a srácok és az 1:1 elleni párharcokat is sokkal bátrabban vállalták be valamint a kapu előtt is határozottak voltunk. Összességében elégetett vagyok a fiúkkal, mindenki jó teljesítményt nyújtott! Gratulálok mindenkinek!