Igor Bogdanovic irányítja a következő szezonban is felnőtt csapatunkat

A 2024/2025-ös bajnoki kiírásban is Igor Bogdanovic lesz NB III-as együttesünk vezetőedzője!

Egy ilyen sikeres szezon után nem is lehetett kérdés, hogy továbbra is Igor Bogdanovic irányítja majd NB III-as felnőtt csapatunkat.

Bár a bajnokság véget ért, játékosaink már jól megérdemelt pihenőjüket töltik, egyesületünk vezetése azonban szeretné, minél hamarabb felépíteni a következő bajnoki év csapatát. Első lépésként a szakemberrel sikerült megállapodni a folytatásról.

Miután a szakmai stáb és a játékosok abszolút megértették egymást, kiválóan tudtak együtt dolgozni, nem mellesleg az eredmények is jöttek, klubunk vezetősége úgy döntött, hogy továbbra is Igor Bogdanovic vezetőedzővel képzeli el a folytatást.

Sok sikert kívánunk neki a következő szezonra is!