Hétfőn kezdődik a felkészülés

Holnap elkezdődik a felkészülése NB III-as felnőtt csapatunknak.

Az osztályozós mérkőzéseink miatt szinte még alig ért véget játékosaink számára az előző szezon, máris elkezdődik a nyári felkészülésük.

Hétfőn késő délután találkozik majd először a keret, amely még az első napokban nem lesz teljes. Ezen a héten a ráhangolódás és a próbajátékosok tesztelése lesz a legfőbb, de az azt követő héttől már indul az érdemi munka: mérésekkel, konditermi foglalkozásokkal és persze a pályán vezényelt edzésekkel is készül a Kocsis János vezette szakmai stáb.

A felkészülés alatt hat edzőmeccset játszik csapatunk: