Fodor Zoltán lett a CISE Halhatatlanok Klubjának új tagja

November 12-én a CISE-bál keretein belül Fodor Zoltánt választották be a CISE Halhatatlanok Klubjába, aki közel két évtizedig volt egyesületünk elnöke.

Az egykori vezető lett a CISE HK ötödik tagja. Fodor Zoltán 1956. november 16-án született Cigándon, itt járt általános iskolába, majd Mezőkövesden tanult tovább a Közgazdasági Szakközépiskolában. Elnöksége alatt mindig nyitott volt az új dolgokra, megteremtette a hátterét annak, hogy klubunk dinamikusan fejlődjön, elévülhetetlen érdeme volt, hogy a Cigánd SE ekkor élte az aranykorszakát.

„Nagy meglepetés, óriási megtiszteltetés és öröm számomra, hogy tagja lettem ennek a klubnak. Büszke vagyok rá, hogy részese voltam a cigándi futball felemelkedő korszakának” – mondta meghatódva az egykori elnök.

A CISE Halhatatlanok Klubjának tagjai: Ablonczy Dániel, Fodor Zoltán, Girdán Sándor, Nagy Gábor (1971), Nagy Gábor (1978)