KK szakmai nap Cigándon

Szakmai nap keretén belül két vármegye tíz körzetközpont vezetője, operatív vezetője és főállású edzői gyűltek össze Cigándon, ahol egy egész napot felölelő klubismertető előadáson vehettek részt, valamint korosztályos bemutató edzést tekinthettek meg.

A szakmai napot Belicza János, a CISE klubigazgatója nyitotta meg, majd bő egy órában Csáki Tamás, szakmai vezető ismertette a CISE felépítését, működését és klubunk szakmai munkájának részleteit. Klubigazgatónk jótékonysági- és közösségi eseményeink ismertetésével zárta le az előadást, majd ezt követően Nagy Dávid operatív vezető, Gönczi Zoltán főállású edző és Nagy Gábor elnök válaszolt a résztvevők által feltett kérdésekre. A nap folytatásaként Makay Robin, grassroots klubfejlesztési koordinátor beszélt az auditálás eddigi tapasztalatairól, észrevételeiről és jó tanácsait fogalmazta meg a klubok vezetői felé. A szakmai nap zárásaként U12-es és U13-as korosztályos csapataink bemutató edzését tekinthették meg a résztvevők. A CISE által megtartott szakmai nap célját teljes mértékben elérte, hiszen egyesületünk működését, helyi sajátosságait és a körzetközpontunkban folyó napi munkát mutatta be elméletben és gyakorlatban egyaránt, ezzel betekintést nyerve a régi szakmai vezetőinek és labdarúgásban dolgozóinak klubunk életébe.